Kreatywność, doświadczenie i najlepsze materiały stosowane w produkcji pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych balustrad balkonowych, które są nie tylko funkcjonalnym elementem architektury, ale również elegancką wizytówką mieszkania lub domu.

W naszej ofercie znajdują się produkty wykonane wyłącznie z aluminium. Jest to materiał wysoce odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nasze nowoczesne balustrady balkonowe to rozwiązanie solidne – wykorzystanie wytrzymałych materiałów zwiększa stabilność całej konstrukcji. Dzięki temu pozostają funkcjonalne przez bardzo długi czas, a ponadto prezentują się bardzo efektownie.

Nasze balustrady spełniają rygorystyczne wymagania normy PN-EN 1991-1-1:2004, czego potwierdzeniem są zlecone przez nas obliczenia statyczne.

Produkowane przez nas aluminiowe balustrady balkonowe dostępne są w kilku stylowych odsłonach. Sięgamy po designerskie, nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu doskonale pasują do budynków zachowanych w różnych stylach architektonicznych. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych rozwiązań są uzyskane przez nas patenty, a także duża liczba zadowolonych Klientów. Nie chodzimy utartymi szlakami i zawsze staramy się tworzyć rozwiązania niebanalne, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do współpracy. Nasze siedziba znajduje się w Santoku, w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Działamy również na terenie województwa lubuskiego, a przez sieć naszych dealerów na terenie całego kraju oraz krajów Unii Europejskiej.