Balustrady balkonowe

Kreatywność, doświadczenie i najlepsze materiały stosowane w produkcji pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych balustrad balkonowych, które są nie tylko funkcjonalnym elementem architektury, ale również elegancką wizytówką mieszkania lub domu.

W naszej ofercie znajdują się produkty wykonane wyłącznie z aluminium. Jest to materiał wysoce odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nasze nowoczesne balustrady balkonowe to rozwiązanie solidne – wykorzystanie wytrzymałych materiałów zwiększa stabilność całej konstrukcji. Dzięki temu pozostają funkcjonalne przez bardzo długi czas, a ponadto prezentują się bardzo efektownie.

Nasze balustrady spełniają rygorystyczne wymagania normy PN-EN 1991-1-1:2004, czego potwierdzeniem są zlecone przez nas obliczenia statyczne.

Produkowane przez nas aluminiowe balustrady balkonowe dostępne są w kilku stylowych odsłonach. Sięgamy po designerskie, nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu doskonale pasują do budynków zachowanych w różnych stylach architektonicznych. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych rozwiązań są uzyskane przez nas patenty, a także duża liczba zadowolonych Klientów. Nie chodzimy utartymi szlakami i zawsze staramy się tworzyć rozwiązania niebanalne, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do współpracy. Nasze siedziba znajduje się w Santoku, w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Działamy również na terenie województwa lubuskiego, a przez sieć naszych dealerów na terenie całego kraju oraz krajów Unii Europejskiej.

kliknij aby pobrać obliczenia statyczne

Balustrady mocowane od góry na płycie balkonu

 

Balustrady mocowane do czoła płyty balkonu

 

Modele wypełnień