Klientom biznesowym polecamy ergonomiczne i funkcjonalne bramy przesuwne, doskonale sprawdzające się między innymi na terenach przemysłowych. Dzięki temu, że otwierają się one wzdłuż, zajmują zdecydowanie mniej miejsca i można zastosować je na wielu zróżnicowanych obszarach. Stosujemy zaprojektowane przez nas profile jezdne, które są mechanizmami bardzo trwałymi i wygodnymi w użytkowaniu. Do produkcji bram przesuwnych używamy aluminium. Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom nasze produkty z jednej strony prezentują się niezwykle estetycznie, a z drugiej są wytrzymałe i odporne na korozję (aluminium nie rdzewieje). Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych i oferowanych Państwu produktów są opatentowane przez nas rozwiązania stosowane w naszych ogrodzeniach.

Nasza firma jest w stanie wykonać bramy przesuwne o długości 8 metrów w świetle wjazdu, do których pasować będą napędy o niekoniecznie wielkiej mocy. Do wszystkich rozwiązań proponujemy zastosowanie nowoczesnych napędów Somfy Elixo, które dzięki cichej pracy i dużej wytrzymałości, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, sprawdzając się w trakcie wielu lat użytkowania. W celu zyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Brama i furtka wykonane w całości z aluminium. Bramy przesuwne osadzone są na naszym aluminiowym profilu jezdnym, który posiada gniazdo do wsunięcia listwy zębatej. Furtka z klamką lub na domofon. Możliwość zakupu w zestawie z napędem marki Somfy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba mieści się w Santoku na terenie województwa lubuskiego (w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego).

Brama 8 metrów w świetle wjazdu

Bramy przesuwne - ekspozycja Bramy przesuwne - ekspozycja 3przemyslowa-4  przemyslowa-2