Bramy

Proste i eleganckie bramy aluminiowe mogą być prawdziwą wizytówką domu czy biura. Ze względu na swój neutralny i ponadczasowy wygląd będą pasować do elewacji utrzymanej w każdym stylu.


Bramy wykonane z aluminium doskonale pasują do popularnie wykorzystywanych, współczesnych materiałów wykończeniowych. Brama aluminiowa będzie się doskonale komponować z gładkim tynkiem, szkłem, stalą, nowoczesnymi okładzinami, a także z drewnem. Wśród naszej oferty bram aluminiowych można znaleźć bramy przesuwne, bramy przesuwne “bez przeciwwagi”, bramy dwuskrzydłowe i bramy łamane. Każdy model bramy aluminiowej można dopasować do konkretnych potrzeb.

Brama aluminiowa to „kropka nad i” na Twojej posesji

Brama aluminiowa jest uzupełnieniem każdego ogrodzenia. Przęsła i bramy oraz furtki powinny tworzyć jednolitą całość. Dla spójnego i eleganckiego efektu najlepiej wszystkie elementy wykonać w tym samym stylu i kolorze. Bramy aluminiowe i furtki to wygodne i praktyczne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zamówienia realizujemy sprawnie i bezpiecznie dostarczamy je w dowolne miejsce w Europie. Oferujemy fachowe doradztwo i liczne akcesoria niezbędne do montażu, dostarczane wraz z zamówieniem. U nas zamówisz bramy aluminiowe wykonywane w popularnych wymiarach lub na dowolny wymiar podany przez Klienta. Elementy ogrodzenia wykonane z wysokogatunkowego aluminium zachowują wysoką odporność na korozję, a dzięki malowaniu proszkowemu nie wymagają odświeżania nawet przez następnych kilkanaście lat. Będziesz mógł więc cieszyć się idealnie prezentującą się bramą aluminiową przez długi czas.

Brama dwuskrzydłowa

Brama dwuskrzydłowa najczęściej wybierana jest przez osoby, u których posesja wzdłuż ogrodzenia ma ograniczoną ilość wolnego miejsca. Brama dwuskrzydłowa w przeciwieństwie do bram przesuwnych, nie musi być montowana na działkach o znacznej szerokości. Potrzebna jest natomiast posesja mająca odpowiednią głębokość, która umożliwia swobodne otwieranie bramy dwuskrzydłowej. Warto wiedzieć, że brama dwuskrzydłowa może być wyposażona w napęd. Ułatwia to zdecydowanie jej użytkowanie. Decydując się na ten rodzaj bramy, należy pamiętać, że niemożliwe jest parkowanie blisko niej, ponieważ może to utrudnić jej otwarcie, a także, że konieczne jest odśnieżanie podjazdu, ponieważ śnieg utrudnia otwieranie bramy.

Brama przesuwna

Brama przesuwna jest często wybieranym rozwiązaniem na posesjach, ponieważ jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Polecana jest w przypadku działek szerokich i płytkich, gdyż właściwie nie zajmuje miejsca na posesji, przesuwając się po wewnętrznej stronie ogrodzenia. Sposób przemieszczania bramy przesuwnej aluminiowej powoduje, że szerokość ogrodzenia w miejscu montażu bramy musi być równa szerokości bramy i tzw. przeciwwagi. W naszej ofercie uwzględniliśmy jednak możliwość zamówienia bramy przesuwnej bez przeciwwagi (przeciwwaga jest skrócona do najmniejszych możliwych rozmiarów ale nadal występuje). Brama przesuwna może poruszać się po szynie lub być samonośna. W pierwszym przypadku ważne jest, by dbać o czystość szyny, ponieważ zabrudzenia, jak liście, śnieg czy kamienie mogą utrudniać poruszanie się skrzydła. Jeśli zdecydujemy się na bramę przesuwną automatyczną, czyli wyposażoną w siłowniki, będziemy mogli ją otwierać bez wysiadania z samochodu. Nasze bramy przesuwne posiadają napęd w słupku.

Brama łamana

Brama łamana to świetne rozwiązanie dla niekonwencjonalnych posesji, poczynając od wąskich i małych działek, przez zbyt strome podjazdy, na płytkich i niestandardowych posesjach kończąc. Brama łamana to świetna alternatywa bram przesuwnych, na które nie ma miejsca na posesji. Automatycznie składana brama wjazdowa, w tzw. harmonijkę cieszy się popularnością również z tego względu, że można otworzyć ją bez wychodzenia z samochodu.

Tagline

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.