Ogrodzenia poziome szerokie

Modele w te grupie charakteryzują się szerokimi lamelami. Zbudowane są z profili o kształcie prostokąta lub blachy aluminiowej.  Modele z tej grupy idealnie komponują się z bardzo nowoczesnymi bryłami domów. Na szczególną uwagę zasługuje model F06, w którym rama obkładana jest w całości arkuszami z blachy aluminiowej.

Pełne ogrodzenia aluminiowe i o szerokich lamelach z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wynika to głównie z długiej listy korzyści. Przede wszystkim – waga. W porównaniu do stali, ogrodzenia aluminiowe są wyjątkowo lekkie. Dzięki temu ich transport oraz montaż są łatwiejsze niż np. ogrodzeń betonowych. Jednocześnie, pomimo swojej lekkości, aluminium wyróżnia się wytrzymałością, wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem duży wybór wzorów. Lamele dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, ułożonych poziomo lub pionie, w regularnych lub nieregularnych odstępach. Ogrodzenia aluminiowe mogą być także w całości pokryte blachą. Standardowe, klasyczne, nowoczesne, niezależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, w Alfen jest tak duży wybór wzorów ogrodzeń pełnych i szerokich, że wachlarz możliwości jest niemal nieograniczony. Z punktu widzenia percepcji ma to ogromne znaczenie. Ogrodzenia poziome optycznie obniżają i poszerzają budynki, a nawet całą posesję. Chociaż jest to ogrodzenie dla każdego, nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie, a dla niektórych domów i przestrzeni życiowej może po prostu nie pasować.

Jak wyglądają nowoczesne ogrodzenia pełne i o szerokich lamelalach?

Nowoczesne ogrodzenia pełne pokryte wysokiej jakości blachą aluminiową są projektowane zgodnie z aktualnymi trendami w architekturze i designie. Najsilniejszym z nich jest minimalizm, który wyraża się w geometrycznych formach, stonowanej kolorystyce oraz powściągliwości dekoracyjnej. Nowoczesne ogrodzenia o szerokich lamelach mogą być wykonane z wysokich profili zamkniętych (o kształcie prostokąta) lub z blachy zamkniętej w ramce. Oczywiście ich wymiary są różne, tak jak sposób ich rozmieszczenia w przęśle. Mogą być mocowane w większych odległościach od siebie i ogrodzenie będzie mocno ażurowe lub bez szczelin aby zapewnić pełną prywatność. Model F03 jest dobrym materiałem “do zabawy formą”, możemy skonfigurować go w taki sposób aby stanowił ścianę z charakterystycznymi liniami przełamania lub jako lżejszą formę z większymi odstępami. Dla osób, które chcą jedynie zaakcentować granicę działki i pokazać zagospodarowanie swojej posesji, mogą wybrać model F02, który wykonany jest z perforowanej blachy aluminiowej. Dla szczególnie wymagających i ceniących sobie prywatność, możemy polecić zyskujący w ostatnim czasie popularność model F06. W tym modelu do ramy aluminiowej mocowane są z obu stron arkusze blachy aluminiowej. W Alfen znajdziesz szeroki wybór ogrodzeń pełnych i szerokich, które dobierzesz do własnych preferencji. Ciekawy design i ich funkcjonalność z pewnością przekonają każdego. Zapraszamy do składania zamówień u naszych dystrybutorów.

Tagline

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.