Ogrodzenia poziome

Modele w te grupie charakteryzują się poziomym układem lameli. Zbudowane są z profili o kształcie prostokąta lub równoległoboku. Lamele mają rozmiar od 50mm do 200mm. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji (rozmiar, kształt, ułożenie oraz odstęp między lamelami), modele z tej grupy można dopasować zarówno do bardzo nowoczesnych projektów architektonicznych jak i klasycznych domów.

Ogrodzenia żaluzjowe do Twojego domu

Zabezpieczą teren Twojej posesji, a do tego będą świetnie wyglądać. Prezentujemy ogrodzenia żaluzjowe “najwyższej próby”. To liderzy w swojej grupie, którzy wyróżniają się ponadprzeciętną jakością wykonania. Oprócz wzorów żaluzjowych posiadamy w ofercie nowoczesne modele wykonane z poziomych lameli o różnych rozmiarach. Produkty te wyjdą zwycięsko z niejednej próby. Zaskoczą Cię z jednej strony odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a z drugiej wytrzymałością na działanie warunków pogodowych. Szczególnie ten drugi atut ma olbrzymie znaczenie, gdy weźmie się pod uwagę, że klimat w Polsce bywa bardzo kapryśny. Ogrodzenia poziome muszą radzić sobie z całą paletą zjawisk atmosferycznych, poczynając od deszczu, idąc przez śnieg i grad, a na intensywnych upałach kończąc. Jeśli potrzeba Ci solidnego płotu, nie warto ryzykować, sięgając po niesprawdzone produkty. Tylko najlepsze modele skutecznie zabezpieczą teren wokół domu, bloku, czy też jeszcze niezagospodarowanej działki, stając się zaporą dla np. dzikich zwierząt. Po nasze ogrodzenia żaluzjowe i poziome sięgnęły już tysiące osób, warto dołączyć do tego grona.

Czym wyróżniają się nasze ogrodzenia?

Dostarczamy wyjątkowe ogrodzenia poziome. Ich cechą charakterystyczną jest podłużny układ lameli. Produkty powstają z profili o jednym z dwóch kształtów - równoległoboku lub prostokąta. Dzięki takiej budowie, a przy okazji rozmiarze od 50 mm do 200 mm prezentują się bardzo efektownie. W oczy rzuca się ich dynamiczna i opływowa linia. Przyjemnie przyciąga uwagę i nie nudzi się nawet po dłuższej obserwacji. Designerskie wykorzystanie ogrodzeń jest tym prostsze, że ich ułożenie i odstęp między poszczególnymi lamelami, swobodnie dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Zgodnie z własnymi preferencjami zaprojektujesz ogrodzenia żaluzjowe do nowoczesnych domów lub klasycznych posiadłości. Podsumowując, produkty wyróżnia duża uniwersalność, co niewątpliwie stanowi jedną z ich największych zalet. Dostarczamy akcesoria o sporej żywotności, które nawet po wielu latach prezentują się tak dobrze, jak na początku. Jesteśmy przekonani, że ogrodzenia poziome z katalogów będą udanym zakupem.

Tagline

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.