Ogrodzenia pionowe

Modele w te grupie charakteryzują się pionowym układem lameli. Zbudowane są z profili o kształcie prostokąta. Lamele mają rozmiar od 40mm do 100mm. Klasyczna forma ogrodzenia w nowoczesnym wydaniu. Pionowe lamele zakończone zaślepkami aluminiowymi lub plastikowymi. W tej grupie szczególnie wyróżnia się popularny w ostatnim czasie wzór ogrodzenia "wystającego z ziemi" - R09.

Jeśli chcą Państwo zakupić ogrodzenia pionowe o klasycznych kształtach, ale w nowoczesnej odsłonie, nasze propozycje z grupy R powinny przypaść Państwu do gustu. W ramach tych opcji przygotowaliśmy produkty, które łączy kilka cech wspólnych. Należy do nich przede wszystkim pionowy układ lameli, które są zróżnicowane pod względem swoich wymiarów. Ich rozmiar waha się od 40 do nawet 100 mm.

Przykładowe cechy nowoczesnych ogrodzeń pionowych

Nasza oferta obejmuje niemal 10 ciekawych opcji, które mają różne cechy, będące bardzo praktyczne, a jednocześnie mają wiele walorów estetycznych. Wśród przykładowych atutów wymienić możemy różnorodne formy zamontowania lameli - zarówno wewnątrz ramy, jak i na samej ramie szerszym ich bokiem. W niektórych przypadkach możliwe jest także przytwierdzenie ich do ramy węższym bokiem.

Dodatkową cechą, która łączy właściwie każdą dostępną u nas opcję, jest możliwość zastosowania dowolnej szczeliny pomiędzy poszczególnymi lamelami. Poza tym warto również dodać, że mają Państwo wiele możliwości wyboru pod względem wersji zakończenia zamontowanych lameli. Wśród tych propozycji wykorzystano aluminium, ale także tworzywo. Ponadto dostępne zróżnicowanie obejmuje kształt zakończeń, które mogą być płaskie lub półokrągłe. Ze względu na większą wytrzymałość, a także efekt estetyczny, niektóre propozycje zakładają przymocowanie lameli do fundamentu poniżej poziomu gruntu.

Nowoczesne ogrodzenia pionowe dla naszych klientów

Kupując nowoczesne ogrodzenie naszej produkcji, zyskują Państwo staranne wykończenie, trwałość i zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi. Wieloletnie doświadczenie w branży wykorzystujemy, aby stworzyć solidne produkty, które będą zachwycać naszych klientów. Udaje się nam spełniać te założenia od wielu lat, a dowodem na to jest ciągle poszerzające się grono nabywców naszych towarów, nie tylko z Polski, ale także z wielu innych krajów europejskich. Jeśli chcą Państwo do nich dołączyć i zyskać solidne oraz efektowne ogrodzenia pionowe, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i wyboru jednej z wielu dostępnych opcji.

Tagline

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.