Naszą specjalnością są ogrodzenia – nowoczesne i trwałe, wykonywane są z wysokiej jakości aluminium. W oferowanych rozwiązaniach stosujemy własnoręcznie zaprojektowane profile, w tym jezdny do bram przesuwnych, które obecnie wytwarzane są tylko dla nas. W chwili obecnej są one jedynymi polskimi profilami jezdnymi z aluminium stosowanymi w bramach przesuwnych. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych systemów oraz najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zapewnić, że nasze ogrodzenia aluminiowe będą trwałe i niezawodne przez wiele lat. Wszystkie widoczne śruby oraz zawiasy wykonane są ze stali nierdzewnej.

Nasze ogrodzenia aluminiowe doskonale sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju budynków i terenów – prywatnych, firmowych, instytucjonalnych czy publicznych. Wysoka estetyka wykonania poszczególnych rozwiązań sprawia, że stają się one wizytówką poszczególnych miejsc i doskonale pasują do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz dostępnymi na stronie informacjami technicznymi – również tymi, które dotyczą napędów i montażu. Nasza siedziba mieści się w Ludzisławicach k. Gorzowa Wielkopolskiego. Nasze produkty możecie Państwo kupić również na terenie całego kraju u naszych starannie wyselekcjonowanych i przeszkolonych dealerów.

C01

C02

C03

C04