Balustrady balkonowe

Balustrady aluminiowe stanowią idealne uzupełnienie ogrodzenia frontowego.
W ofercie posiadamy dwa typy montażu - na płycie balkonu lub do elewacji.

Więcej informacji wkrótce - prosimy o kontakt z jednym z naszych handlowców.

Tagline

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Balustrada balkonowa - design i jakość na lata

Każdy miał w życiu okazję zobaczyć tysiące balustrad balkonowych w różnym stylu. Wystarczy spojrzeć na dowolny blok, aby przyjrzeć się dziesiątkom takich konstrukcji. Z jednej strony pełnią praktyczną funkcję - odgradzają teren balkonu, z drugiej stanowią efektowną dekorację. Pogodzenie tych ról nie jest łatwe, ale jak najbardziej możliwe, jeśli wybiorą Państwo balustrady aluminiowe o odpowiedniej jakości, zaprojektowane oraz wykonane przez specjalistów. Takie modele proponujemy klientom.

Jesteśmy przekonani, że produkty nie zawiodą oczekiwań najbardziej wymagających osób. Nie tylko przyozdobią zewnętrzną strukturę budynku, ale również zabezpieczą teren balkonu, po którym poruszają się osoby dorosłe i dzieci. Balustrada balkonowa z naszej oferty będzie zakupem na wiele lat. Wyjdzie zwycięsko z trudnych “pojedynków” z pogodą, poczynając od skrajnych temperatur, a na opadach śniegu lub deszczu kończąc. Potrzebują Państwo szczegółowych informacji? Wystarczy do nas zadzwonić.

Precyzyjnie wykonane balustrady z najlepszych materiałów

Po czym poznać, czy balustrada balkonowa ma wysoki standard? Przede wszystkim znaczenie mają materiały wykorzystane do produkcji. Jedynie najlepsze materiały, będą odpowiednio wytrzymałe na uszkodzenia lub odkształcenia. Materiał należy odpowiednio zabezpieczyć, aby pozostał niewrażliwy na warunki atmosferyczne. Każda balustrada aluminiowa z naszej oferty spełnia wspomniane wymagania. Można zaufać nam w tej kwestii, ponieważ ogrodzenia produkujemy od kilkudziesięciu lat. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami.

Wybierając idealny produkt, należy zwrócić uwagę na konstrukcyjne detale np. łączenia elementów. Jedynie precyzyjnie zaprojektowane, a następnie wykonane balustrady będą odpowiednio stabilne. Biorąc pod uwagę spore wysokości, na jakich często jest montowana balustrada aluminiowa, ma to niebagatelne znaczenie. Jesteśmy w stanie zagwarantować satysfakcjonujące parametry, ponieważ opracowaliśmy autorski systemu profili aluminiowych o ponadprzeciętnych właściwościach. Zapraszamy do zakupów lub kontaktu!